Jelentkezések megtekintése

Hmvhely OB 2018-11-17_18

Férfi

Másik nem »

50 m gyorsúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1968Kun Attila 0:33,8Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó és Vízilabda Club
HU1968Bödör Gábor 0:29,50Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1966Cserháti László 0:33,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1967Cserháti Péter 0:29,2Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Gódor István 0:29,90Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1965Grigalek Gábor 0:30,3Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1983Járfás Péter 0:26,45Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1989Nagy Gábor 0:25,80Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1972Papp Gábor 0:28,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1986Szabó Zoltán 0:30,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1984Szabó Balázs 0:33,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1975Balázsi Loránd 4/36650:36,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Elefánt László 4/35360:32,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1948Karácsonyi György 4/1930:49,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1940Krasznai Róbert 4/940:37,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1953Lövei Zsolt 4/2560:36,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1956Miklós Attila 4/3020:41,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56770:32,85Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3200:32,50Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Sárkány Ákos 4/9390:37,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1972Szekeres Ákos 4/33710:31,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35340:33,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12240:39,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1949Borzi Miklós dr. 0:33,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1951Lucz Imre 0:42,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Tánczos Zoltán 0:55,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1949Vezsenyi Péter dr. 0:37,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1976Csete Mihály 74/8370:36,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1977Fábián Szabolcs 74/34370:28,10Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1979Kozáry Péter 74/31610:29,70Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1978Nock László 74/40280:32,20Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1976Nock Norbert 74/39500:29,10Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1988Hudáky Zoltán 12/32890:32,0Nyírsenior 97 SE
HU1951Fodor László 200350:36,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1965Hetényi János 200410:47,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1941Kancsó János 200010:38,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1984Szabó Zoltán 24/36810:34,0Ferencvárosi Torna Club
HU1964Kun Zoltán 60/38330:46,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1962Móczár Zoltán 60/35660:37,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1946Ónodi László 60/31740:41,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1974Provics András 60/35940:30,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1956Sebők János 60/3050:32,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1962Szabó Csaba 60/40300:40,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1973ifj. Hrivnák Béla 0:32,0Algyői Úszó Közhasznú Egyesület
HU1959Czeiner Antal 37/18480:31,0Győri Zabolátlan SE
HU1972Falvi Zsolt 37/16090:28,0Győri Zabolátlan SE
HU1977Gyalog László 37/6900:30,50Győri Zabolátlan SE
HU1965Horváth Viktor 37/18990:33,0Győri Zabolátlan SE
HU1965Varga Csaba 37/15610:31,0Győri Zabolátlan SE
RO1990Bursuc Liviu 0:27,83Swimmania Cluj-Napoca
SK1951Drahovsky Martin 0:36,0SKP Masters Kassa
SK1956Franko Peter 0:38,0SKP Masters Kassa
HU1979Kampós Bence 72/40190:29,50Ybl Miklós Waterpolo Club
HU1985Kelemen Dániel 0:42,0Egyéni induló
SK1973Kocan Michal 0:29,76SKP Masters Kassa
HU1993Köteles Dávid 0:27,13HÓD Úszó SE
HU1978Kőváry Tamás 0:27,0Budafoka Szenior Se
HU1977Machalek Árpád 0:50,0Egyéni induló
HU1983Majer Gábor 0:28,60Egyéni induló
HU1979Rumbus Zoltán 38760:29,86Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1986Schmidt Miklós 0:28,0Kis Tri
HU1982Szabó János 31780:30,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1982Tóth Dávid 0:39,0Kis Tri
HU1981Ugor Balázs 39020:33,43Pécsi Vörös Meteor Sportkör
SK1952Zilinsky Jozef 0:45,0SKP Presov
HU1965Bánkövi Gyula 400100:31,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1990Kőszegi Dániel 400250:29,40Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1974Sziklai Péter 400280:32,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1969Dajka András 42/28160:29,17Pénzügyőr SE
HU1940Bardócz László 13/830:37,0Törökbálinti Senior
HU1953Dömötör Ferenc dr. 13/10050:38,0Törökbálinti Senior
HU1952Erdélyi Ferenc 0:31,70Törökbálinti Senior
HU1942Zajzon András 13/1230:38,0Törökbálinti Senior
HU1990Kollár Marcell 47/36410:25,5Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
HU1966Gyuráki Attila 30:00,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1947Bólyai István 50/1770:31,0Csobogó
HU1946Hajdú Géza 41/38380:35,8Százhalombattai VUK SE
HU1948Halmos Péter 41/32370:38,0Százhalombattai VUK SE
HU1968Kőhalmi András 41/35450:27,50Százhalombattai VUK SE
HU1986Patakfalvi-Vigh Daniel Adam 41/40220:33,47Százhalombattai VUK SE
HU1966Sánta János 41/38350:45,0Százhalombattai VUK SE
HU1957Tejes István 41/27740:37,30Százhalombattai VUK SE
HU1986Miklósi Attila 64/40270:27,0Swim Life
HU1963Nagymihály László 65/39280:30,0Dunakanyar Sportegyesületet
HU1982Csörsz Gergely 78/38900:35,40Herpály SE
HU1955Mészáros András 78/39620:45,0Herpály SE
HU1982Hegedus Peter 75/36020:25,99Budapesti Honvéd SE
HU1933Koszovácz Attila 75/25711:04,0Budapesti Honvéd SE
HU1937Liptai József 75/3621:05,0Budapesti Honvéd SE
HU1937Tóth Kecskés László 75/7630:46,0Budapesti Honvéd SE
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29610:30,77Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1966Czakó László dr. 70/23230:30,60Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1951Gyenes András dr. 3200339:00,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1984Drobina Gergely 0:26,50Orvosegyetem Sport Club
HU1963Lévay Zoltán 66/4140:27,50Iron Swim
HU1990Gábe Tamás 0:28,0Sun City Triathlon Team

100 m gyorsúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1968Bödör Gábor 1:10,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1972Papp Gábor 1:03,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1984Varga Zoltán 1:02,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1986Szabó Zoltán 1:15,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1984Szabó Balázs 1:15,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1975Balázsi Loránd 4/36651:30,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Elefánt László 4/35361:10,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1948Karácsonyi György 4/1931:56,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1940Krasznai Róbert 4/941:25,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1956Miklós Attila 4/3021:33,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56771:11,5Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3201:13,50Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Sárkány Ákos 4/9391:28,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1936Szántó Endre 4/8072:30,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1972Szekeres Ákos 4/33711:10,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35341:15,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12241:34,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1958Legeza László dr. 1:09,50dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1949Borzi Miklós dr. 1:13,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1951Lucz Imre 1:40,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1967Maczula Zoltán 1:08,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1976Csete Mihály 74/8371:35,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1979Kozáry Péter 74/31611:09,70Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1978Nock László 74/40281:13,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1976Nock Norbert 74/39501:10,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1978Varga Miklós 74/7761:18,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1951Fodor László 200351:29,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1941Kancsó János 200011:35,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1984Szabó Zoltán 24/36811:14,0Ferencvárosi Torna Club
HU1987Nyúl Gábor 0:59,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1959Czeiner Antal 37/18481:12,0Győri Zabolátlan SE
HU1972Falvi Zsolt 37/16091:05,0Győri Zabolátlan SE
HU1965Varga Csaba 37/15611:10,0Győri Zabolátlan SE
RO1990Bursuc Liviu 1:00,0Swimmania Cluj-Napoca
HU1978Buzder-Lantos Péter 1:26,0Kis Tri
SK1951Drahovsky Martin 1:26,0SKP Masters Kassa
HU1976Gergely András 1:26,0Kis Tri
HU1979Kampós Bence 72/40191:07,0Ybl Miklós Waterpolo Club
HU1985Kelemen Dániel 1:40,0Egyéni induló
SK1973Kocan Michal 1:08,60SKP Masters Kassa
HU1993Köteles Dávid 0:59,53HÓD Úszó SE
HU1978Kőváry Tamás 1:03,0Budafoka Szenior Se
SK1964Lacko Karol 1:04,0Aquatics Nitra
HU1992Lubics Péter 1:23,0Kis Tri
RO1977Nicule Bogdan 1:06,0Aqua 01 Cluj-Napoca
HU1986Schmidt Miklós 1:22,0Kis Tri
HU1982Szabó János 31781:07,50Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1982Tóth Dávid 1:25,0Kis Tri
HU1965Bánkövi Gyula 400101:09,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1984Szikora Tamás 4229470:57,50Pénzügyőr SE
HU1953Dömötör Ferenc dr. 13/10051:30,0Törökbálinti Senior
HU1969Tóth Csaba 13/14231:02,0Törökbálinti Senior
HU1942Zajzon András 13/1231:33,0Törökbálinti Senior
HU1990Kollár Marcell 47/36410:57,0Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
HU1947Bólyai István 50/1771:13,0Csobogó
HU1967Égi Zoltán 41/33101:20,0Százhalombattai VUK SE
HU1946Hajdú Géza 41/38381:25,0Százhalombattai VUK SE
HU1948Halmos Péter 41/32371:30,0Százhalombattai VUK SE
HU1986Patakfalvi-Vigh Daniel Adam 41/40221:18,5Százhalombattai VUK SE
HU1957Tejes István 41/27741:30,0Százhalombattai VUK SE
HU1986Gőcze Balázs 64/35401:08,0Swim Life
HU1986Miklósi Attila 64/40271:13,0Swim Life
HU1963Nagymihály László 65/39281:07,0Dunakanyar Sportegyesületet
HU1982Csörsz Gergely 78/38901:25,91Herpály SE
HU1955Mészáros András 78/39621:50,0Herpály SE
HU1982Hegedus Peter 75/36020:59,0Budapesti Honvéd SE
HU1977Kisjuhász Attila 1:02,50Budapesti Honvéd SE
HU1933Koszovácz Attila 75/25712:20,0Budapesti Honvéd SE
HU1942Reiner László 75/1201:35,0Budapesti Honvéd SE
HU1981Szűcs Tamás 1:00,0Budapesti Honvéd SE
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29611:11,11Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1984Drobina Gergely 1:00,0Orvosegyetem Sport Club
HU1963Lévay Zoltán 66/4141:06,0Iron Swim
HU1990Gábe Tamás 1:00,0Sun City Triathlon Team

200 m gyorsúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1968Müller Zsolt 2:27,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1972Papp Gábor 2:22,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Balázsi Loránd 4/36653:40,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Elefánt László 4/35362:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1948Karácsonyi György 4/1934:34,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1956Miklós Attila 4/3023:28,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56772:55,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3202:49,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Sárkány Ákos 4/9393:11,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1936Szántó Endre 4/8075:35,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35343:10,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12243:21,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1949Borzi Miklós dr. 2:40,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1951Lucz Imre 3:38,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1967Maczula Zoltán 2:35,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1938Melkuhn Dezső 3:15,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1991Vidóczy Zalán 2:17,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1946Bögös László 110733:04,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1952Heverdle István 110532:44,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1947Rüll Gusztáv 11/1853:20,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1985Cserés Miklós 12/35102:14,0Nyírsenior 97 SE
HU1974Kovács Szilárd 3:00,0Nyírsenior 97 SE
HU1974Provics András 60/35943:00,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1962Szabó Csaba 60/40303:40,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1962Hajdú László 2:25,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1987Nyúl Gábor 2:13,50BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1959Czeiner Antal 37/18482:57,0Győri Zabolátlan SE
HU1972Falvi Zsolt 37/16092:48,0Győri Zabolátlan SE
RO1990Bursuc Liviu 2:19,36Swimmania Cluj-Napoca
HU1978Buzder-Lantos Péter 3:27,0Kis Tri
HU1971Gazinszky Tamás 2:17,0egyéni
HU1976Gergely András 3:27,0Kis Tri
HU1990Iván Márk 2:50,0Kis Tri
RS1957Józsa László 3:30,0Spartak Szabadka
HU1985Kelemen Dániel 3:55,0Egyéni induló
SK1973Kocan Michal 2:31,68SKP Masters Kassa
HU1993Köteles Dávid 4:09,18HÓD Úszó SE
HU1978Kőváry Tamás 2:20,0Budafoka Szenior Se
SK1964Lacko Karol 2:17,9Aquatics Nitra
RS1961Ladóczki Csaba 2:40,0Spartak Szabadka
RS1944Lévai Géza 4:30,0Spartak Szabadka
HU1992Lubics Péter 2:53,17Kis Tri
RO1977Nicule Bogdan 2:36,0Aqua 01 Cluj-Napoca
HU1986Schmidt Miklós 2:50,0Kis Tri
HU1982Szabó János 31782:40,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1981Tóth Gábor Szilveszter 3:59,0Kis Tri
HU1965Bánkövi Gyula 400102:40,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1953Dömötör Ferenc dr. 13/10053:20,0Törökbálinti Senior
HU1969Tóth Csaba 13/14232:16,0Törökbálinti Senior
HU1990Kollár Marcell 47/36412:09,9Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
HU1947Bólyai István 50/1773:58,0Csobogó
HU1946Hajdú Géza 41/38383:20,0Százhalombattai VUK SE
HU1948Halmos Péter 41/32373:45,0Százhalombattai VUK SE
HU1965Kisfalvi István 41/30293:03,0Százhalombattai VUK SE
HU1957Tejes István 41/27743:14,0Százhalombattai VUK SE
HU1976Tóth Csaba 41/33152:20,0Százhalombattai VUK SE
HU1986Gőcze Balázs 64/35402:37,0Swim Life
HU1982Csörsz Gergely 78/38903:07,19Herpály SE
HU1977Kisjuhász Attila 2:22,14Budapesti Honvéd SE
HU1977Kisjuhász Attila 2:22,14Budapesti Honvéd SE
HU1933Koszovácz Attila 75/25714:40,0Budapesti Honvéd SE
HU1942Reiner László 75/1203:25,0Budapesti Honvéd SE
HU1943Szécsi Károly 75/1303:55,0Budapesti Honvéd SE
HU1981Szűcs Tamás 2:10,0Budapesti Honvéd SE
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29612:30,36Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1963Farkas Árpád 70/30042:52,16Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1963Gombos Imre 70/4104:01,2Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1951Gyenes András dr. 320033:45,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1972Vas Balázs 70/14662:59,14Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1990Gábe Tamás 2:15,0Sun City Triathlon Team

400 m gyorsúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1975Bohos Tamás 5:35,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1989Nagy Gábor 4:25,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1973Novotny Miklós 6:00,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1972Papp Gábor 5:25,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1984Szabó Balázs 5:55,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1979Tari Béla 6:01,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1975Balázsi Loránd 4/36657:45,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1953Batta Gyula dr. 4/2496:45,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Elefánt László 4/35365:45,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1948Karácsonyi György 4/19310:22,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1940Krasznai Róbert 4/947:05,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56775:48,44Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3205:52,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Sárkány Ákos 4/9396:47,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35346:15,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12247:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1949Borzi Miklós dr. 5:40,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1951Lucz Imre 7:20,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1938Melkuhn Dezső 7:15,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1952Heverdle István 110535:45,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1956Kovács Gábor 110597:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1985Cserés Miklós 12/35104:52,0Nyírsenior 97 SE
HU1956Sebők János 60/3055:50,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1962Hajdú László 5:15,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
RO1990Bursuc Liviu 5:05,48Swimmania Cluj-Napoca
HU1978Buzder-Lantos Péter 6:58,0Kis Tri
HU1976Gergely András 6:53,0Kis Tri
HU1990Iván Márk 6:00,0Kis Tri
SK1973Kocan Michal 6:00,0SKP Masters Kassa
HU1993Köteles Dávid 8:39,42HÓD Úszó SE
SK1964Lacko Karol 4:59,0Aquatics Nitra
HU1992Lubics Péter 6:19,0Kis Tri
HU1986Schmidt Miklós 6:15,0Kis Tri
HU1982Szabó János 31785:43,53Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1981Tóth Gábor Szilveszter 7:25,0Kis Tri
HU1982Tóth Dávid 7:21,0Kis Tri
HU1965Bánkövi Gyula 400105:40,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1974Sziklai Péter 400286:10,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1969Tóth Csaba 13/14234:50,0Törökbálinti Senior
HU1947Bólyai István 50/1777:05,0Csobogó
HU1946Hajdú Géza 41/38387:05,0Százhalombattai VUK SE
HU1957Tejes István 41/27747:10,0Százhalombattai VUK SE
HU1976Tóth Csaba 41/33155:10,0Százhalombattai VUK SE
HU1982Csörsz Gergely 78/38906:40,55Herpály SE
HU1977Kisjuhász Attila 5:14,0Budapesti Honvéd SE
HU1942Reiner László 75/1207:10,0Budapesti Honvéd SE
HU1943Szécsi Károly 75/1308:25,0Budapesti Honvéd SE
HU1950Dobcsányi János 70/18537:48,4Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1951Gyenes András dr. 320037:45,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1990Gábe Tamás 5:00,0Sun City Triathlon Team

800 m gyorsúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1973Novotny Miklós 12:45,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1972Papp Gábor 11:35,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1991Szabó Ádám 13:30,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1975Balázsi Loránd 4/366516:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Elefánt László 4/353612:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1956Miklós Attila 4/30215:10,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/567712:04,42Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/32012:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Sárkány Ákos 4/93914:20,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/353414:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/122415:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1949Borzi Miklós dr. 12:15,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1951Lucz Imre 17:10,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1938Melkuhn Dezső 14:30,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1978Varga Miklós 74/77612:50,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1956Kovács Gábor 1105914:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1947Rüll Gusztáv 11/18516:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1974Kovács Szilárd 12:30,0Nyírsenior 97 SE
HU1956Sebők János 60/30512:50,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1962Hajdú László 10:30,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1975Zima Péter 11:35,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1978Buzder-Lantos Péter 14:24,0Kis Tri
HU1976Gergely András 14:03,0Kis Tri
HU1990Iván Márk 12:00,0Kis Tri
HU1993Köteles Dávid 16:41,85HÓD Úszó SE
SK1964Lacko Karol 12:30,0Aquatics Nitra
HU1992Lubics Péter 13:40,7Kis Tri
HU1981Tóth Gábor Szilveszter 15:54,0Kis Tri
HU1965Bánkövi Gyula 4001012:00,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1976Boncsér Attila 12:00,0Miskolci V.S.C
HU1973Pásztor Róbert 11:20,50Miskolci V.S.C
HU1968Farkas Zoltán 42/398313:00,0Pénzügyőr SE
HU1960Schenk Róbert 13795512:00,0Törökbálinti Senior
HU1968Steiner Imre 49/324910:40,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1976Tóth Csaba 41/331510:40,0Százhalombattai VUK SE
HU1982Csörsz Gergely 78/389014:30,0Herpály SE
HU1947Longa Péter 75/18417:43,0Budapesti Honvéd SE
HU1942Reiner László 75/12015:00,0Budapesti Honvéd SE
HU1943Szécsi Károly 75/13017:30,0Budapesti Honvéd SE
HU1967Oláh Attila 77/190313:15,0Tovafutók SE
HU1976Lukács Gergő 71/358014:30,0BEAC Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Sportegyesület
HU1950Dobcsányi János 70/185315:49,63Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1963Gombos Imre 70/41016:01,32Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1984Drobina Gergely 11:20,0Orvosegyetem Sport Club

50 m hátúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1968Bödör Gábor 0:35,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Bohos Tamás 0:35,50Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1945Sümeghy László 0:45,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1968Szakács András 0:37,12Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1984Szabó Balázs 0:39,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1961Elefánt László 4/35360:38,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1944Horkay György dr. 4/1410:55,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1953Lövei Zsolt 4/2560:48,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1956Miklós Attila 4/3020:52,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56770:45,8Debreceni Szenior Úszóklub
HU1985Othman Mohamed 4/37000:37,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3200:38,80Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Sárkány Ákos 4/9390:43,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1972Szekeres Ákos 4/33710:43,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35340:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12240:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1971Simon Tamás 0:38,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1978Varga Miklós 74/7760:38,50Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1949Szabó Tamás 110830:50,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1971Hajdu Gyula 0:37,0Nyírsenior 97 SE
HU1988Hudáky Zoltán 12/32890:40,0Nyírsenior 97 SE
HU1951Fodor László 200350:46,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1984Szabó Zoltán 24/36810:38,0Ferencvárosi Torna Club
HU1946Ónodi László 60/31740:52,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1975Urbán Tamás 60/32310:47,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1963Faragó Ede dr. 0:46,60BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1962Hajdú László 0:35,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1987Nyúl Gábor 0:31,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1972Falvi Zsolt 37/16090:37,0Győri Zabolátlan SE
HU1965Horváth Viktor 37/18990:45,61Győri Zabolátlan SE
RO1990Bursuc Liviu 0:35,34Swimmania Cluj-Napoca
HU1993Köteles Dávid 0:31,11HÓD Úszó SE
HU1978Kőváry Tamás 0:31,0Budafoka Szenior Se
HU1983Majer Gábor 0:33,0Egyéni induló
HU1972Oblat Zsolt 32030:41,10Hullám91
HU1981Ugor Balázs 39020:43,27Pécsi Vörös Meteor Sportkör
SK1952Zilinsky Jozef 0:50,0SKP Presov
HU1984Szikora Tamás 4229470:29,50Pénzügyőr SE
HU1940Bardócz László 13/830:43,0Törökbálinti Senior
HU1943Csikány József dr. 13/1260:36,32Törökbálinti Senior
HU1952Erdélyi Ferenc 0:39,50Törökbálinti Senior
HU1942Zajzon András 13/1230:46,0Törökbálinti Senior
HU1966Gyuráki Attila 35:00,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1957Vermes Albán 49/3210:38,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1947Bólyai István 50/1770:58,0Csobogó
HU1969Tóth György 41/26840:35,0Százhalombattai VUK SE
HU1986Gőcze Balázs 64/35400:39,0Swim Life
HU1982Csörsz Gergely 78/38900:47,49Herpály SE
HU1982Hegedűs Péter 0:35,0Budapesti Honvéd SE
HU1937Liptai József 75/3621:10,0Budapesti Honvéd SE
HU1937Tóth Kecskés László 75/7631:02,0Budapesti Honvéd SE
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29610:35,55Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1941Kanyó Ádám dr. 70/1050:58,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1990Gábe Tamás 0:35,0Sun City Triathlon Team

100 m hátúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1968Bödör Gábor 1:22,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Bohos Tamás 1:18,80Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1989Nagy Gábor 1:03,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1968Szakács András 1:23,12Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1991Szabó Ádám 1:20,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1979Tari Béla 1:30,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1961Elefánt László 4/35361:30,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1944Horkay György dr. 4/1412:10,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56771:36,54Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3201:23,50Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Sárkány Ákos 4/9391:38,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1936Szántó Endre 4/8073:03,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35342:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12241:53,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1991Vidóczy Zalán 1:10,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1953Heverdle István 110531:35,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1956Kovács Gábor 110591:45,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1949Szabó Tamás 110831:50,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1971Hajdu Gyula 1:25,0Nyírsenior 97 SE
HU1988Hudáky Zoltán 12/32891:29,0Nyírsenior 97 SE
HU1946Ónodi László 60/31741:58,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1975Urbán Tamás 60/32311:47,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1970Csomai Zsolt 0:00,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1962Hajdú László 1:17,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1987Nyúl Gábor 1:07,50BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1972Falvi Zsolt 37/16091:30,0Győri Zabolátlan SE
HU1978Buzder-Lantos Péter 1:53,0Kis Tri
SK1956Franko Peter 1:59,0SKP Masters Kassa
RS1957Józsa László 1:45,0Spartak Szabadka
HU1993Köteles Dávid 1:56,38HÓD Úszó SE
HU1978Kőváry Tamás 1:08,0Budafoka Szenior Se
RS1944Lévai Géza 2:20,0Spartak Szabadka
SK1952Zilinsky Jozef 2:00,0SKP Presov
HU1981Pető Csaba Attila 42/28251:15,0Pénzügyőr SE
HU1943Csikány József dr. 13/1261:20,6Törökbálinti Senior
HU1942Zajzon András 13/1231:45,0Törökbálinti Senior
HU1957Vermes Albán 49/3211:22,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1947Bólyai István 50/1771:59,0Csobogó
HU1953Kürti Gergely 51/39052:00,0Szombathelyi Vízmű SC
HU1967Égi Zoltán 41/33101:30,0Százhalombattai VUK SE
HU1987Huszár Tibor dr. 41/37551:05,0Százhalombattai VUK SE
HU1969Tóth György 41/26841:18,0Százhalombattai VUK SE
HU1942Reiner László 75/1201:48,0Budapesti Honvéd SE
HU1937Tóth Kecskés László 75/7632:33,0Budapesti Honvéd SE
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29611:21,14Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1941Kanyó Ádám dr. 70/1052:10,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület

200 m hátúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1968Szakács András 3:02,12Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1984Varga Zoltán 3:00,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1984Szabó Balázs 3:20,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1944Horkay György dr. 4/1414:20,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56773:25,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3202:59,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Sárkány Ákos 4/9393:34,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35344:15,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12244:10,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1951Lucz Imre 0:53,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1991Vidóczy Zalán 2:38,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1978Varga Miklós 74/7763:15,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1952Heverdle István 110533:25,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1956Kovács Gábor 110593:50,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1949Szabó Tamás 110831:50,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1971Hajdu Gyula 3:15,0Nyírsenior 97 SE
HU1984Szabó Zoltán 24/36813:10,0Ferencvárosi Torna Club
HU1975Urbán Tamás 60/32313:30,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1962Hajdú László 2:45,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1987Nyúl Gábor 2:27,50BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1990Iván Márk 4:00,0Kis Tri
HU1993Köteles Dávid 3:47,15HÓD Úszó SE
HU1978Kőváry Tamás 2:27,0Budafoka Szenior Se
HU1981Tóth Gábor Szilveszter 4:40,0Kis Tri
HU1943Csikány József dr. 13/1262:58,32Törökbálinti Senior
HU1942Zajzon András 13/1233:51,0Törökbálinti Senior
HU1957Vermes Albán 49/3212:55,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1947Bólyai István 50/1773:59,0Csobogó
HU1953Kürti Gergely 51/39054:50,0Szombathelyi Vízmű SC
HU1969Tóth György 41/26842:55,0Százhalombattai VUK SE
HU1942Reiner László 75/1203:55,0Budapesti Honvéd SE
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29613:00,1Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület

50 m mellúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1982Bogár Tibor 0:33,13Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó és Vízilabda Club
HU1982Nagy Gergely 0:31,80Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó és Vízilabda Club
HU1988Szabó Tamás 0:29,99Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó és Vízilabda Club
HU1966Cserháti László 0:40,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1967Cserháti Péter 0:37,2Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Gódor István 0:33,90Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1965Grigalek Gábor 0:36,27Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1983Járfás Péter 0:33,26Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1945Sümeghy László 0:44,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1984Varga Zoltán 0:34,80Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1942Vincze Csaba 0:53,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1967Visontai Tibor 0:43,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1966Csirmaz Sándor 0:40,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1937László Sándor 3/30831:00,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1942Pető László 0:55,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1991Szabó Ádám 0:42,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1944Horkay György dr. 4/1410:55,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1940Krasznai Róbert 4/940:46,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1953Lövei Zsolt 4/2560:42,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56770:48,30Debreceni Szenior Úszóklub
HU1985Othman Mohamed 4/37000:33,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3200:40,20Debreceni Szenior Úszóklub
HU1972Szekeres Ákos 4/33710:38,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35340:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1964T. Kiss Jenő 4/4390:41,50Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12240:55,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1968Virágos Gábor dr. 4/7960:40,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1958Legeza László dr. 0:39,50dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1951Lucz Imre 0:52,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1970Szabó Imre 0:39,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1977Fábián Szabolcs 74/34370:34,90Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1979Kozáry Péter 74/31610:38,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1978Nock László 74/40280:36,50Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1976Nock Norbert 74/39500:37,90Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1937Fábián Béla 11/540:43,5Egri Szenior Úszó Klub
HU1937Fodor Béla 110111:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1965Kripkó Zoltán 110520:37,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1948Patkó József 110770:48,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1949Szabó Tamás 110830:49,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1968Cseh Imre 12/28880:38,0Nyírsenior 97 SE
HU1988Hudáky Zoltán 12/32890:42,0Nyírsenior 97 SE
HU1941Kancsó János 200010:50,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1964Kun Zoltán 60/38330:56,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1956Sebők János 60/3050:41,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1963Faragó Ede dr. 0:47,84BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1962Szabó György 0:50,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1958Tóth Árpád 310110:42,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1975Zima Péter 0:40,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1973ifj. Hrivnák Béla 0:37,0Algyői Úszó Közhasznú Egyesület
HU1959Czeiner Antal 37/18480:42,0Győri Zabolátlan SE
HU1977Gyalog László 37/6900:36,50Győri Zabolátlan SE
HU1982Aradi Ferenc 34770:35,5Pécsi Vörös Meteor Sportkör
SK1957Bíró Stefan 0:44,0SKP Masters Kassa
RO1990Bursuc Liviu 0:37,17Swimmania Cluj-Napoca
SK1951Drahovsky Martin 0:44,0SKP Masters Kassa
HU1993Köteles Dávid 0:30,13HÓD Úszó SE
RS1961Ladóczki Csaba 0:36,0Spartak Szabadka
HU1977Machalek Árpád 1:07,0Egyéni induló
HU1972Oblat Zsolt 32030:44,10Hullám91
HU1979Rumbus Zoltán 38760:35,20Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1986Schmidt Miklós 0:36,0Kis Tri
HU1982Szabó János 31780:37,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
SK1952Zilinsky Jozef 0:50,0SKP Presov
HU1990Kőszegi Dániel 400250:37,80Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1968Farkas Zoltán 42/39830:40,0Pénzügyőr SE
HU1957Németh Pál 42/36160:43,0Pénzügyőr SE
HU1984Szikora Tamás 4229470:36,50Pénzügyőr SE
HU1940Bardócz László 13/830:48,0Törökbálinti Senior
HU1953Dömötör Ferenc dr. 13/10050:48,0Törökbálinti Senior
HU1952Erdélyi Ferenc 0:42,50Törökbálinti Senior
HU1944Somlai Gábor 13/8420:41,50Törökbálinti Senior
HU1990Kollár Marcell 47/36410:32,0Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
HU1966Gyuráki Attila 37:00,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1957Vermes Albán 49/3210:40,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1947Bólyai István 50/1770:41,0Csobogó
HU1948Halmos Péter 41/32370:51,0Százhalombattai VUK SE
HU1968Kőhalmi András 41/35450:35,50Százhalombattai VUK SE
HU1966Sánta János 41/38350:55,0Százhalombattai VUK SE
HU1957Tejes István 41/27740:47,0Százhalombattai VUK SE
HU1982Csörsz Gergely 78/38900:42,68Herpály SE
HU1982Hegedus Peter 75/36020:34,99Budapesti Honvéd SE
HU1937Liptai József 75/3621:10,0Budapesti Honvéd SE
HU1976Lukács Gergő 71/35800:40,0BEAC Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Sportegyesület
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29610:39,11Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1951Gyenes András dr. 320030:46,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1987Horváth Gergő 70/29800:38,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1951Kecskés István dr. 70/18520:42,18Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1972Vas Balázs 70/14660:38,98Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1984Drobina Gergely 0:33,50Orvosegyetem Sport Club
HU1973Csipes Andor 25/6130:39,0Invictus SC Mezőtúri Szenior
HU1987Pályi Norbert 0:33,0Invictus SC Mezőtúri Szenior
HU1990Gábe Tamás 0:36,0Sun City Triathlon Team

100 m mellúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1982Nagy Gergely 1:11,50Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó és Vízilabda Club
HU1966Cserháti László 1:38,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1967Cserháti Péter 1:22,1Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Gódor István 1:19,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1965Grigalek Gábor 1:23,8Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1983Járfás Péter 1:17,76Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1968Müller Zsolt 1:24,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1945Sümeghy László 1:45,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1967Visontai Tibor 1:38,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1966Csirmaz Sándor 1:30,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1937László Sándor 3/30832:25,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1942Pető László 1:50,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1984Szabó Balázs 1:38,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Lövei Zsolt 4/2561:45,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56771:43,17Debreceni Szenior Úszóklub
HU1985Othman Mohamed 4/37001:17,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3201:28,60Debreceni Szenior Úszóklub
HU1972Szekeres Ákos 4/33711:26,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35342:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1964T. Kiss Jenő 4/4391:39,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12242:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1958Legeza László dr. 1:30,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1977Fábián Szabolcs 74/34371:20,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1976Nock Norbert 74/39501:29,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1937Fábián Béla 11/541:40,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1949Szabó Tamás 110831:50,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1968Cseh Imre 12/28881:23,75Nyírsenior 97 SE
HU1988Hudáky Zoltán 12/32891:31,5Nyírsenior 97 SE
HU1965Hetényi János 200412:15,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1941Kancsó János 200011:51,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1973ifj. Hrivnák Béla 1:24,0Algyői Úszó Közhasznú Egyesület
HU1959Czeiner Antal 37/18481:38,0Győri Zabolátlan SE
HU1977Gyalog László 37/6901:21,0Győri Zabolátlan SE
HU1982Aradi Ferenc 34771:21,88Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1980Behek Zoltán 1:27,8Egyéni induló
SK1957Bíró Stefan 1:36,0SKP Masters Kassa
HU1978Buzder-Lantos Péter 1:58,0Kis Tri
SK1951Drahovsky Martin 1:45,0SKP Masters Kassa
HU1993Köteles Dávid 2:08,98HÓD Úszó SE
HU1979Rumbus Zoltán 38761:21,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1986Schmidt Miklós 1:55,0Kis Tri
HU1982Szabó János 31781:25,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1982Tóth Dávid 2:00,0Kis Tri
SK1952Zilinsky Jozef 2:00,0SKP Presov
HU1953Dömötör Ferenc dr. 13/10051:45,0Törökbálinti Senior
HU1944Somlai Gábor 13/8421:38,0Törökbálinti Senior
HU1992Geier Norbert 47/35561:20,0Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
HU1957Vermes Albán 49/3211:26,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1947Bólyai István 50/1771:38,0Csobogó
HU1948Halmos Péter 41/32371:58,0Százhalombattai VUK SE
HU1968Kőhalmi András 41/35451:20,0Százhalombattai VUK SE
HU1986Patakfalvi-Vigh Daniel Adam 41/40221:33,1Százhalombattai VUK SE
HU1986Gőcze Balázs 64/35401:32,0Swim Life
HU1937Liptai József 75/3623:00,0Budapesti Honvéd SE
HU1943Szécsi Károly 75/1302:15,0Budapesti Honvéd SE
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29611:38,79Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1951Kecskés István dr. 70/18521:36,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1984Drobina Gergely 1:22,0Orvosegyetem Sport Club
HU1973Csipes Andor 25/6131:30,0Invictus SC Mezőtúri Szenior
HU1990Gábe Tamás 1:20,0Sun City Triathlon Team

200 m mellúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1966Cserháti László 3:10,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1967Cserháti Péter 2:59,11Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Gódor István 2:59,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1965Grigalek Gábor 3:18,17Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1968Müller Zsolt 3:04,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1942Vincze Csaba 4:18,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1966Csirmaz Sándor 3:20,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1937László Sándor 5:35,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1942Pető László 4:00,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Batta Gyula dr. 4/2494:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1953Lövei Zsolt 4/2564:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56773:35,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1985Othman Mohamed 4/37002:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3203:17,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1972Szekeres Ákos 4/33713:15,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35344:15,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1964T. Kiss Jenő 4/4393:40,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12244:42,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1968Virágos Gábor dr. 4/7963:40,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1977Fábián Szabolcs 74/34372:58,50Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1976Nock Norbert 74/39503:09,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1937Fábián Béla 11/543:59,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1949Szabó Tamás 110834:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1968Cseh Imre 12/28883:07,36Nyírsenior 97 SE
HU1988Hudáky Zoltán 12/32893:20,0Nyírsenior 97 SE
HU1941Kancsó János 200014:12,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1946Ónodi László 60/31744:40,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1956Terbe Ákos 60/38344:20,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1975Urbán Tamás 60/32313:50,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1962Hajdú László 3:20,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1962Szabó György 4:20,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1958Tóth Árpád 310114:00,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1975Zima Péter 3:10,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1959Czeiner Antal 37/18483:38,0Győri Zabolátlan SE
HU1977Gyalog László 37/6903:10,0Győri Zabolátlan SE
HU1980Behek Zoltán 3:20,0Egyéni induló
HU1978Buzder-Lantos Péter 3:14,0Kis Tri
HU1993Köteles Dávid 4:29,18HÓD Úszó SE
RS1961Ladóczki Csaba 3:10,0Spartak Szabadka
RO1977Nicule Bogdan 3:22,0Aqua 01 Cluj-Napoca
HU1982Szabó János 31783:10,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1990Kőszegi Dániel 400253:20,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1968Farkas Zoltán 42/39833:30,0Pénzügyőr SE
HU1957Németh Pál 4:00,0Pénzügyőr SE
HU1953Dömötör Ferenc dr. 13/10054:00,0Törökbálinti Senior
HU1992Geier Norbert 47/35563:10,0Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
HU1957Vermes Albán 49/3213:06,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1947Bólyai István 50/1773:30,0Csobogó
HU1948Halmos Péter 41/32374:40,0Százhalombattai VUK SE
HU1968Kőhalmi András 41/35453:05,0Százhalombattai VUK SE
HU1982Csörsz Gergely 78/38903:26,10Herpály SE
HU1943Szécsi Károly 75/1304:45,0Budapesti Honvéd SE
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29613:30,18Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1987Horváth Gergő 70/29803:10,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1951Kecskés István dr. 70/18523:36,16Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1973Csipes Andor 25/6133:15,0Invictus SC Mezőtúri Szenior
HU1987Pályi Norbert 3:00,0Invictus SC Mezőtúri Szenior
HU1990Gábe Tamás 2:50,0Sun City Triathlon Team

50 m pillangóúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1975Bohos Tamás 0:32,80Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1967Cserháti Péter 0:31,90Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1966Cserháti László 0:36,50Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1981Gellért Péter 0:30,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1989Nagy Gábor 0:28,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1945Sümeghy László 0:50,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1984Varga Zoltán 0:30,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1966Csirmaz Sándor 0:36,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1942Pető László 1:00,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1991Szabó Ádám 0:30,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1979Tari Béla 0:33,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Batta Gyula dr. 4/2490:41,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Elefánt László 4/35360:38,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1944Horkay György dr. 4/1410:55,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1940Krasznai Róbert 4/940:45,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56770:37,48Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3200:35,40Debreceni Szenior Úszóklub
HU1936Szántó Endre 4/8071:27,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1972Szekeres Ákos 4/33710:32,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35340:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12240:56,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1968Virágos Gábor dr. 4/7960:38,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1958Legeza László dr. 0:32,20dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1970Szabó Imre 0:37,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1976Csete Mihály 74/8370:45,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1977Fábián Szabolcs 74/34370:31,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1979Kozáry Péter 74/31610:31,20Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1978Nock László 74/40280:35,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1937Fodor Béla 110111:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1965Kripkó Zoltán 110520:31,50Egri Szenior Úszó Klub
HU1968Cseh Imre 12/28880:31,27Nyírsenior 97 SE
HU1971Hajdu Gyula 0:31,5Nyírsenior 97 SE
HU1941Kancsó János 200010:50,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1956Sebők János 60/3050:35,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1970Csomai Zsolt 0:00,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1973ifj. Hrivnák Béla 0:37,0Algyői Úszó Közhasznú Egyesület
HU1972Falvi Zsolt 37/16090:30,0Győri Zabolátlan SE
HU1977Gyalog László 37/6900:33,50Győri Zabolátlan SE
HU1965Horváth Viktor 37/18990:38,0Győri Zabolátlan SE
HU1965Varga Csaba 37/15610:38,0Győri Zabolátlan SE
HU1982Aradi Ferenc 34770:28,23Pécsi Vörös Meteor Sportkör
RO1990Bursuc Liviu 0:30,86Swimmania Cluj-Napoca
HU1993Köteles Dávid 0:28,89HÓD Úszó SE
HU1992Lubics Péter 0:46,0Kis Tri
HU1983Majer Gábor 0:31,40Egyéni induló
HU1981Ugor Balázs 39020:45,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1965Bánkövi Gyula 400100:37,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1969Dajka András 42/28160:36,5Pénzügyőr SE
HU1982Németh Dániel 42/36150:26,63Pénzügyőr SE
HU1981Pető Csaba Attila 42/28250:35,0Pénzügyőr SE
HU1984Szikora Tamás 4229470:28,30Pénzügyőr SE
HU1952Erdélyi Ferenc 0:34,80Törökbálinti Senior
HU1969Tóth Csaba 13/14230:29,0Törökbálinti Senior
HU1990Kollár Marcell 47/36410:27,9Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
HU1966Gyuráki Attila 33:00,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1947Bólyai István 50/1770:36,0Csobogó
HU1953Kürti Gergely 51/39051:10,0Szombathelyi Vízmű SC
HU1987Huszár Tibor dr. 41/37550:28,4Százhalombattai VUK SE
HU1965Kisfalvi István 41/30290:45,0Százhalombattai VUK SE
HU1952Kovács András dr. 41/38590:50,0Százhalombattai VUK SE
HU1957Tejes István 41/27740:48,0Százhalombattai VUK SE
HU1963Nagymihály László 65/39280:34,0Dunakanyar Sportegyesületet
HU1982Csörsz Gergely 78/38900:39,50Herpály SE
HU1982Hegedus Peter 75/36020:28,99Budapesti Honvéd SE
HU1977Kisjuhász Attila 0:31,2Budapesti Honvéd SE
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29610:34,50Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1963Farkas Árpád 70/30040:36,50Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1987Horváth Gergő 70/29800:32,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1984Drobina Gergely 0:30,50Orvosegyetem Sport Club
HU1973Csipes Andor 25/6130:33,0Invictus SC Mezőtúri Szenior
HU1963Lévay Zoltán 66/4140:29,50Iron Swim

100 m pillangóúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1984Varga Zoltán 1:12,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1966Csirmaz Sándor 1:25,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1984Szabó Balázs 1:33,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1979Tari Béla 1:24,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Batta Gyula dr. 4/2491:36,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56771:36,52Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3201:23,50Debreceni Szenior Úszóklub
HU1936Szántó Endre 4/8073:30,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35342:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12242:15,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1958Legeza László dr. 1:16,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1938Melkuhn Dezső 1:56,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1965Kripkó Zoltán 110521:18,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1968Cseh Imre 12/28881:14,30Nyírsenior 97 SE
HU1971Hajdu Gyula 1:20,0Nyírsenior 97 SE
HU1956Sebők János 60/3051:23,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1982Aradi Ferenc 34771:09,50Pécsi Vörös Meteor Sportkör
RO1990Bursuc Liviu 1:15,83Swimmania Cluj-Napoca
HU1948Csaba László 13/1911:20,0Törökbálinti Senior
HU1969Tóth Csaba 13/14231:05,0Törökbálinti Senior
HU1990Kollár Marcell 47/36411:04,0Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
HU1946Hajdú Géza 41/38381:58,0Százhalombattai VUK SE
HU1965Kisfalvi István 41/30291:45,0Százhalombattai VUK SE
HU1976Tóth Csaba 41/33151:12,0Százhalombattai VUK SE
HU1977Kisjuhász Attila 1:12,44Budapesti Honvéd SE
HU1973Csipes Andor 25/6131:13,0Invictus SC Mezőtúri Szenior

200 m pillangóúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1984Varga Zoltán 2:52,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1966Csirmaz Sándor 3:30,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1979Tari Béla 3:03,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Batta Gyula dr. 4/2493:40,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56773:37,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3203:24,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12245:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1968Virágos Gábor dr. 4/7963:35,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1958Legeza László dr. 3:05,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1938Melkuhn Dezső 4:15,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1971Hajdu Gyula 3:20,0Nyírsenior 97 SE
HU1956Sebők János 60/3053:25,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1970Csomai Zsolt 0:00,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1962Hajdú László 3:20,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1965Horváth Viktor 37/18994:10,0Győri Zabolátlan SE
HU1990Iván Márk 3:40,0Kis Tri
HU1992Geier Norbert 47/35563:10,0Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
HU1968Steiner Imre 49/32493:03,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1946Hajdú Géza 41/38383:58,0Százhalombattai VUK SE
HU1976Tóth Csaba 41/33152:50,0Százhalombattai VUK SE
HU1977Kisjuhász Attila 3:05,0Budapesti Honvéd SE
HU1973Csipes Andor 25/6133:00,0Invictus SC Mezőtúri Szenior

200 m vegyes

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1966Csirmaz Sándor 3:20,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1942Pető László 3:50,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1984Szabó Balázs 3:10,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Batta Gyula dr. 4/2493:42,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1944Horkay György dr. 4/1414:15,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56773:22,12Debreceni Szenior Úszóklub
HU1985Othman Mohamed 4/37002:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3203:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1936Szántó Endre 4/8076:10,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1972Szekeres Ákos 4/33713:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35343:45,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1964T. Kiss Jenő 4/4393:40,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12244:07,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1938Melkuhn Dezső 3:58,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1991Vidóczy Zalán 2:32,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1977Fábián Szabolcs 74/34372:48,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1937Fábián Béla 11/543:35,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1968Cseh Imre 12/28882:46,55Nyírsenior 97 SE
HU1985Cserés Miklós 12/35102:35,0Nyírsenior 97 SE
HU1956Sebők János 60/3053:10,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1970Csomai Zsolt 0:00,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1962Hajdú László 2:50,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1959Czeiner Antal 37/18483:36,15Győri Zabolátlan SE
HU1965Horváth Viktor 37/18993:36,0Győri Zabolátlan SE
HU1982Aradi Ferenc 34772:43,10Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1978Buzder-Lantos Péter 3:32,0Kis Tri
SK1956Franko Peter 3:59,0SKP Masters Kassa
HU1979Kampós Bence 72/40193:00,0Ybl Miklós Waterpolo Club
HU1993Köteles Dávid 4:40,9HÓD Úszó SE
RO1977Nicule Bogdan 2:52,0Aqua 01 Cluj-Napoca
HU1982Szabó János 31783:00,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1982Tóth Dávid 3:43,0Kis Tri
HU1969Tóth Csaba 13/14232:35,0Törökbálinti Senior
HU1992Geier Norbert 47/35562:40,0Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
HU1947Bólyai István 50/1773:58,0Csobogó
HU1953Kürti Gergely 51/39055:00,0Szombathelyi Vízmű SC
HU1965Kisfalvi István 41/30294:10,0Százhalombattai VUK SE
HU1952Kovács András dr. 41/38593:57,0Százhalombattai VUK SE
HU1976Tóth Csaba 41/33152:40,0Százhalombattai VUK SE
HU1977Kisjuhász Attila 2:45,18Budapesti Honvéd SE
HU1943Szécsi Károly 75/1304:45,0Budapesti Honvéd SE
HU1963Csernus Zoltán dr. 70/29613:00,3Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1973Csipes Andor 25/6133:00,0Invictus SC Mezőtúri Szenior
HU1990Gábe Tamás 2:55,0Sun City Triathlon Team

400 m vegyes

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1968Somlyay Miklós 5:50,28Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1966Csirmaz Sándor 6:30,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1979Tari Béla 6:04,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Batta Gyula dr. 4/2498:05,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1940Krasznai Róbert 4/948:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Molnár József 4/56777:06,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1985Othman Mohamed 4/37006:40,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1957Rentka László dr. 4/3206:30,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1967Szikszai Brúnó 4/35347:55,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1961Tóth Béla 4/12248:45,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1968Virágos Gábor dr. 4/7967:25,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1938Melkuhn Dezső 8:30,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1991Vidóczy Zalán 5:40,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1968Cseh Imre 12/28886:30,0Nyírsenior 97 SE
HU1985Cserés Miklós 12/35105:45,0Nyírsenior 97 SE
HU1956Sebők János 60/3056:50,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1962Hajdú László 6:00,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1965Horváth Viktor 37/18998:00,0Győri Zabolátlan SE
HU1978Buzder-Lantos Péter 7:40,0Kis Tri
HU1976Gergely András 8:00,0Kis Tri
HU1990Iván Márk 6:50,0Kis Tri
HU1993Köteles Dávid 8:49,8HÓD Úszó SE
HU1973Pásztor Róbert 6:40,50Miskolci V.S.C
HU1948Csaba László 13/1916:40,0Törökbálinti Senior
HU1968Steiner Imre 49/32496:01,0Budapesti Vasutas Sport Club
HU1965Kisfalvi István 41/30298:50,0Százhalombattai VUK SE
HU1977Kisjuhász Attila 6:13,0Budapesti Honvéd SE
HU1947Longa Péter 75/1849:16,0Budapesti Honvéd SE