Jelentkezések megtekintése

Hmvhely OB 2018-11-17_18

Másik nem »

50 m gyorsúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1968Husvéth Zsuzsa 0:32,60Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1948Korompai Teréz 0:45,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1987Szepesi Nikolett 0:28,9Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1977Szűcs Jolán 0:31,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1946Kocsor Ferencné dr. 1:05,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Miklós Éva 0:56,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Demkóné Balla Sarolta 4/13810:45,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1950Gombkötőné Tóth Ilona 4/2100:36,50Debreceni Szenior Úszóklub
HU1976Nagy Júlia 4/36660:45,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1952Széll Katalin 4/2470:45,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1963Wolszky Ildikó dr. 4/34470:58,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1938Schriffert Józsefné 1:06,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1979Felvégi Zsuzsanna 0:33,75Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1952Palásti Katalin 0:40,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1966Pászti Edit 0:34,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Virágos Éva 0:40,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1965Gonda Marina 74/11640:35,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1959Hajdú Judit 74/23500:40,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1927Kis Ágnes 110211:04,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1970Benyó Istvánné 200470:43,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1966Gáll Jánosné 200460:44,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1959Owolabi Gabriella 24/39480:51,0Ferencvárosi Torna Club
HU1953Farkas Júlia 60/39990:50,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1975Losonczi Tímea 0:39,50BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1977Pataki Ágnes 37/30970:31,0Győri Zabolátlan SE
HU1956Axt Éva 29810:48,2Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1943Gellér Józsefné 63/17850:44,61Herceghalom SE
HU1990Hudáky Andrea 0:39,0Kis Tri
SK1968Kalinkova Katarina 0:36,0SKP Masters Kassa
HU1992Leichtner Szilvia 0:39,0Kis Tri
HU1974Simon Ildikó 63/34800:31,0Herceghalom SE
HU1954Tóth Dénes Károlyné 36640:50,20Pécsi Vörös Meteor Sportkör
SK1957Valentova Eva 0:36,8SKP Masters Kassa
RS1960Vukicevic Anna 0:57,0Spartak Szabadka
HU1978Musatics Lili 42/39540:45,5Pénzügyőr SE
MX1993Armenta Fernanda 0:29,0Törökbálinti Senior
HU1975B. Szücs Dóra 13/31030:30,50Törökbálinti Senior
HU1993Fernanda Armenta Gaston Maria 13/39260:29,0Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 0:38,0Törökbálinti Senior
HU1974Majorfalvi Éva 13/31010:37,0Törökbálinti Senior
HU1982Nemes Szegedi Lilla 13/31300:37,0Törökbálinti Senior
HU1950Szerdahelyi Mária 13/2190:45,0Törökbálinti Senior
HU1965Baloghné Solti Gyöngyi 41/4430:38,0Százhalombattai VUK SE
HU1965Farkasné dr.Patakfalvi-Vígh Katalin dr. 41/39250:48,0Százhalombattai VUK SE
HU1983Orbán Bernadett 0:40,0Százhalombattai VUK SE
HU1980Sárdi Gabriella 41/38360:36,0Százhalombattai VUK SE
HU1974Tarjáni Regina 41/36180:33,0Százhalombattai VUK SE
HU1987Jónás Krisztina 64/32520:35,0Swim Life
HU1936Kenderfi Zsuzsa 75/511:12,0Budapesti Honvéd SE
HU1942Liptai Józsefné 75/16181:05,0Budapesti Honvéd SE
HU1970Marosi Melinda 0:29,0Budapesti Honvéd SE
HU1938Molnárfi Maya 75/650:55,0Budapesti Honvéd SE
HU1967Szurdoki Erika 0:42,19Budapesti Honvéd SE
HU1983Palczertné Molnár Enikő 71/35810:32,5BEAC Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Sportegyesület
HU1981Farkas Zsoltné Nagy Mariann 0:38,0Sun City Triathlon Team

100 m gyorsúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1969Apáti Dóra 1:21,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1987Szepesi Nikolett 1:06,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1946Kocsor Ferencné dr. 2:22,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Miklós Éva 2:05,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1949Németh Éva 2:26,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1956Pappné Dr Marik Sarolta 1:37,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1950Gombkötőné Tóth Ilona 4/2101:23,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1988Lengyel Stella 4/31181:44,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1976Nagy Júlia 4/36661:40,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1968Fehér Edit 1:25,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1938Schriffert Józsefné 2:25,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1947Tóth Ilona dr. 2:20,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1947Bocskai Zsófia 2:18,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1979Felvégi Zsuzsanna 1:12,75Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Virágos Éva 1:28,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1959Hajdú Judit 74/23501:39,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1959Owolabi Gabriella 24/39482:10,0Ferencvárosi Torna Club
HU1970Szabó Éva Erzsébet 24/36891:25,0Ferencvárosi Torna Club
HU1956Axt Éva 29811:54,75Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1993Fischl Ágnes 1:50,0Kis Tri
HU1992Leichtner Szilvia 1:29,0Kis Tri
HU1974Simon Ildikó 63/34801:08,0Herceghalom SE
HU1954Tóth Dénes Károlyné 36642:00,33Pécsi Vörös Meteor Sportkör
SK1957Valentova Eva 1:27,24SKP Masters Kassa
RS1960Vukicevic Anna 2:15,0Spartak Szabadka
MX1993Armenta Fernanda 1:03,0Törökbálinti Senior
HU1993Fernanda Armenta Gaston Maria 13/39261:03,0Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 1:25,0Törökbálinti Senior
HU1967Várady Judit 13/33201:40,0Törökbálinti Senior
HU1965Baloghné Solti Gyöngyi 41/4431:28,0Százhalombattai VUK SE
HU1987Jónás Krisztina 64/32521:25,5Swim Life
HU1979Balogh Anna 73/7301:12,0Újpesti Torna Egylet
HU1942Liptai Józsefné 75/16182:25,0Budapesti Honvéd SE
HU1970Marosi Melinda 1:03,58Budapesti Honvéd SE
HU1967Szurdoki Erika 1:28,0Budapesti Honvéd SE
HU1983Palczertné Molnár Enikő 71/35811:10,0BEAC Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Sportegyesület
HU1981Farkas Zsoltné Nagy Mariann 1:20,0Sun City Triathlon Team

200 m gyorsúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1969Apáti Dóra 2:58,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Gergelyfy Marietta 2:47,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1977Tracsek Mónika 2:54,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1955Gondiné Lakatos Ildikó 4:15,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Kocsor Ferencné dr. 4:55,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Miklós Éva 4:18,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1949Németh Éva 4:45,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1950Gombkötőné Tóth Ilona 4/2103:06,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1988Lengyel Stella 4/31183:42,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1976Nagy Júlia 4/36663:46,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1963Wolszky Ildikó dr. 4/34474:10,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1938Schriffert Józsefné 5:00,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1979Felvégi Zsuzsanna 2:39,99Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1952Palásti Katalin 3:45,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1965Pengő Erzsébet 3:30,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Virágos Éva 3:06,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1959Hajdú Judit 74/23503:20,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1971Szokol Dianna dr. 2:25,0Nyírsenior 97 SE
HU1956Axt Éva 29814:06,64Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1993Fischl Ágnes 4:00,0Kis Tri
HU1992Leichtner Szilvia 3:51,0Kis Tri
HU1984Sánta Csilla 39013:10,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1974Simon Ildikó 63/34802:30,0Herceghalom SE
RS1960Vukicevic Anna 5:15,0Spartak Szabadka
MX1993Armenta Fernanda 2:20,0Törökbálinti Senior
HU1993Fernanda Armenta Gaston Maria 13/39262:20,0Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 3:10,0Törökbálinti Senior
HU1967Várady Judit 13/33203:45,0Törökbálinti Senior
HU1970Bólyai Hajnal 50/5503:10,0Csobogó
HU1987Jónás Krisztina 64/32523:07,0Swim Life
HU1991Tompa Orsolya 64/35392:25,0Swim Life
HU1979Balogh Anna 73/7302:37,0Újpesti Torna Egylet
HU1942Liptai Józsefné 75/16185:00,0Budapesti Honvéd SE
HU1970Marosi Melinda 2:21,17Budapesti Honvéd SE
HU1967Szurdoki Erika 3:14,18Budapesti Honvéd SE
HU1961Kováts Ildikó dr. 70/16013:45,23Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1987Adorján Anna 3:10,0Iron Swim
HU1985Felföldi Viktória 66/32672:20,0Iron Swim
HU1981Farkas Zsoltné Nagy Mariann 2:40,0Sun City Triathlon Team

400 m gyorsúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1967Frits Ramóna 6:10,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1955Gondiné Lakatos Ildikó 9:00,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Juhászné Tóth Margit 6:45,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Kocsor Ferencné dr. 9:55,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Miklós Éva 10:05,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1949Németh Éva 10:32,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1950Gombkötőné Tóth Ilona 4/2106:43,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1988Lengyel Stella 4/31187:40,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1976Nagy Júlia 4/36667:40,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1968Fehér Edit 0:06,30dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1938Schriffert Józsefné 10:30,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1947Tóth Ilona dr. 11:00,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1979Felvégi Zsuzsanna 5:44,75Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Virágos Éva 6:24,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1940Graffjódy Eszter 110428:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1955Szabó Tamásné 110849:45,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1971Szokol Dianna dr. 5:00,0Nyírsenior 97 SE
HU1969Mészöly Éva 24/39468:30,0Ferencvárosi Torna Club
HU1970Szabó Éva Erzsébet 24/36896:50,0Ferencvárosi Torna Club
HU1993Fischl Ágnes 8:00,0Kis Tri
HU1992Leichtner Szilvia 7:38,0Kis Tri
HU1974Simon Ildikó 63/34805:30,0Herceghalom SE
RS1960Vukicevic Anna 10:17,0Spartak Szabadka
MX1993Armenta Fernanda 5:00,0Törökbálinti Senior
HU1993Fernanda Armenta Gaston Maria 13/39265:00,0Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 7:00,0Törökbálinti Senior
HU1967Várady Judit 13/33207:42,0Törökbálinti Senior
HU1980Sárdi Gabriella 41/38366:43,0Százhalombattai VUK SE
HU1987Jónás Krisztina 64/32527:01,0Swim Life
HU1991Tompa Orsolya 64/35395:00,0Swim Life
HU1979Balogh Anna 73/7305:30,0Újpesti Torna Egylet
HU1974Bujna Lilla 77/9616:00,0Tovafutók SE
HU1965Mirea Mirela 77/17596:05,0Tovafutók SE
HU1985Felföldi Viktória 66/32674:50,0Iron Swim
HU1981Farkas Zsoltné Nagy Mariann 6:10,0Sun City Triathlon Team

800 m gyorsúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1967Frits Ramóna 13:20,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1955Gondiné Lakatos Ildikó 19:00,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Juhászné Tóth Margit 13:50,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Kocsor Ferencné dr. 22:00,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1988Lengyel Stella 4/311815:16,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1976Nagy Júlia 4/366616:10,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1938Schriffert Józsefné 21:30,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1947Tóth Ilona dr. 22:00,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1979Felvégi Zsuzsanna 11:59,99Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1952Palásti Katalin 15:30,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Virágos Éva 13:10,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1940Graffjódy Eszter 1104218:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1955Szabó Tamásné 1108419:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1971Szokol Dianna dr. 10:15,0Nyírsenior 97 SE
HU1969Mészöly Éva 24/394617:30,0Ferencvárosi Torna Club
HU1970Szabó Éva Erzsébet 24/368914:20,0Ferencvárosi Torna Club
HU1980Csikai Anita 13:50,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1993Fischl Ágnes 16:00,0Kis Tri
RS1960Vukicevic Anna 19:36,0Spartak Szabadka
HU1977Vágó Réka 42/390613:00,0Pénzügyőr SE
MX1993Armenta Fernanda 10:00,0Törökbálinti Senior
HU1993Fernanda Armenta Gaston Maria 13/392610:00,0Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 15:00,0Törökbálinti Senior
HU1967Várady Judit 13/332016:00,0Törökbálinti Senior
HU1974Tarjáni Regina 41/361813:30,0Százhalombattai VUK SE
HU1979Balogh Anna 73/73011:19,0Újpesti Torna Egylet
HU1974Bujna Lilla 77/96112:10,0Tovafutók SE
HU1965Mirea Mirela 77/175913:10,0Tovafutók SE
HU1961Kováts Ildikó dr. 70/160115:30,18Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1987Adorján Anna 13:30,0Iron Swim
HU1977Annus Nikoletta 66/38629:53,0Iron Swim
HU1985Felföldi Viktória 66/32679:50,0Iron Swim

50 m hátúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1969Apáti Dóra 0:40,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1973Balla Mónika 0:36,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Gergelyfy Marietta 0:36,80Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1947Hargitai Katalin 1:02,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1948Korompai Teréz 0:55,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1987Szepesi Nikolett 0:31,6Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1977Szűcs Jolán 0:36,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1977Tracsek Mónika 0:38,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1979Botyánszki Andrea 0:35,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Miklós Éva 1:08,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Demkóné Balla Sarolta 4/13810:52,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1950Gombkötőné Tóth Ilona 4/2100:48,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1976Nagy Júlia 4/36660:58,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1952Széll Katalin 4/2470:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1963Wolszky Ildikó dr. 4/34471:04,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1968Fehér Edit 0:43,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1952Demeterné Zsuzsa 0:54,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1966Pászti Edit 0:39,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1956Téli Éva 0:59,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Virágos Éva 0:46,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1965Gonda Marina 74/11640:40,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1927Kis Ágnes 110211:14,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1951Tóbiás Ottóné 110691:03,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1970Benyó Istvánné 200470:51,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1963Budai Mihályné 200551:33,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1966Gáll Jánosné 200460:52,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1975Rajki Józsefné 200670:58,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1967Boncsóné Szalai Éva 24/10200:40,0Ferencvárosi Torna Club
HU1959Owolabi Gabriella 24/39481:03,0Ferencvárosi Torna Club
HU1952Tóth Ágnes Mária 24/40201:58,0Ferencvárosi Torna Club
HU1946Csenki Klára 60/34841:15,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1953Farkas Júlia 60/39990:57,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1988Füzesi Zsófia 60/35440:55,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1977Pataki Ágnes 37/30970:37,50Győri Zabolátlan SE
HU1986Péterffy Renáta 37/31350:36,0Győri Zabolátlan SE
HU1956Axt Éva 29811:02,97Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1966Bosnyák Ilona 1:55,0Egyéni induló
HU1947Deli Ágnes 1811:20,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1943Gellér Józsefné 63/17850:52,14Herceghalom SE
HU1965Herbszt Éva 1:10,0Egyéni induló
HU1992Leichtner Szilvia 0:53,0Kis Tri
HU1984Sánta Csilla 39010:48,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1954Tóth Dénes Károlyné 36640:56,46Pécsi Vörös Meteor Sportkör
RS1960Vukicevic Anna 1:32,0Spartak Szabadka
HU1966Bögösné Nagy Edit 400260:58,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1975B. Szücs Dóra 13/31030:36,0Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 0:44,0Törökbálinti Senior
HU1944Répási Ildikó 13/1471:20,0Törökbálinti Senior
HU1950Szerdahelyi Mária 13/2190:55,0Törökbálinti Senior
HU1962Szontagh Emese 45/37580:45,72Rév és Társai Sport Club
HU1970Bólyai Hajnal 50/5500:40,0Csobogó
HU1965Baloghné Solti Gyöngyi 41/4430:46,0Százhalombattai VUK SE
HU1965Farkasné dr.Patakfalvi-Vígh Katalin dr. 41/39250:55,0Százhalombattai VUK SE
HU1949Szanyi-Nagy Éva 41/40211:30,0Százhalombattai VUK SE
HU1974Tarjáni Regina 41/36180:42,0Százhalombattai VUK SE
HU1936Kenderfi Zsuzsa 75/511:13,0Budapesti Honvéd SE
HU1942Liptai Józsefné 75/16181:20,0Budapesti Honvéd SE
HU1967Szurdoki Erika 0:49,67Budapesti Honvéd SE
HU1985Pék Zsófi 56/33600:50,8Orvosegyetem Sport Club

100 m hátúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1969Apáti Dóra 1:29,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1973Balla Mónika 1:17,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Gergelyfy Marietta 1:21,10Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1948Korompai Teréz 2:10,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1987Szepesi Nikolett 1:07,5Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1979Botyánszki Andrea 1:20,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Miklós Éva 2:25,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1949Németh Éva 3:06,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1950Gombkötőné Tóth Ilona 4/2101:48,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1988Lengyel Stella 4/31181:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1976Nagy Júlia 4/36661:59,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1963Wolszky Ildikó dr. 4/34472:14,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1938Schriffert Józsefné 3:00,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1973Debreczeni Beáta 1:45,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1952Demeterné Zsuzsa 2:13,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1952Palásti Katalin 1:51,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Virágos Éva 1:47,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1965Gonda Marina 74/11641:30,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1959Hajdú Judit 74/23501:47,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1927Kis Ágnes 110212:41,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1955Szabó Tamásné 110842:30,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1951Tóbiás Ottóné 110692:05,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1975Rajki Józsefné 200672:28,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1967Boncsóné Szalai Éva 24/10201:30,0Ferencvárosi Torna Club
HU1977Pataki Ágnes 37/30971:22,0Győri Zabolátlan SE
HU1986Péterffy Renáta 37/31351:24,0Győri Zabolátlan SE
HU1956Axt Éva 29812:24,21Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1947Deli Ágnes 1812:45,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1992Leichtner Szilvia 2:00,0Kis Tri
HU1984Sánta Csilla 39011:40,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1954Tóth Dénes Károlyné 36642:02,67Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1966Bögösné Nagy Edit 400262:00,5Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1968Csikány Csilla dr. 13/5081:16,0Törökbálinti Senior
HU1981Ficze Gabriella 13/40151:12,0Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 1:40,0Törökbálinti Senior
HU1944Répási Ildikó 13/1472:25,0Törökbálinti Senior
HU1950Szerdahelyi Mária 13/2191:55,0Törökbálinti Senior
HU1970Bólyai Hajnal 50/5501:30,0Csobogó
HU1965Baloghné Solti Gyöngyi 41/4431:43,0Százhalombattai VUK SE
HU1979Balogh Anna 73/7301:20,0Újpesti Torna Egylet
HU1936Kenderfi Zsuzsa 75/512:50,0Budapesti Honvéd SE
HU1942Liptai Józsefné 75/16182:50,0Budapesti Honvéd SE
HU1967Szurdoki Erika 1:49,10Budapesti Honvéd SE
HU1987Adorján Anna 1:50,0Iron Swim

200 m hátúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1969Apáti Dóra 3:13,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1973Balla Mónika 2:48,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1975Gergelyfy Marietta 3:01,1Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1987Szepesi Nikolett 2:30,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1979Botyánszki Andrea 2:55,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1988Lengyel Stella 4/31183:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1968Fehér Edit 3:30,0dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
HU1952Demeterné Zsuzsa 4:35,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1940Lukátsy Katalin 5:00,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1952Palásti Katalin 4:05,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1966Pászti Edit 3:20,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Virágos Éva 3:39,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1959Hajdú Judit 74/23503:40,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1955Szabó Tamásné 110845:15,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1951Tóbiás Ottóné 110694:38,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1954Tóth Dénes Károlyné 36644:34,94Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1966Bögösné Nagy Edit 400264:50,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1963Havasi Henriette 3:40,0Törökbálinti Senior
HU1950Szerdahelyi Mária 13/2194:00,0Törökbálinti Senior
HU1970Bólyai Hajnal 50/5503:25,0Csobogó
HU1979Balogh Anna 73/7302:52,0Újpesti Torna Egylet
HU1936Kenderfi Zsuzsa 75/516:05,0Budapesti Honvéd SE
HU1942Liptai Józsefné 75/16185:50,0Budapesti Honvéd SE
HU1985Pék Zsófi 56/33604:00,0Orvosegyetem Sport Club
HU1985Felföldi Viktória 66/32672:35,0Iron Swim

50 m mellúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1968Husvéth Zsuzsa 0:40,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1977Szűcs Jolán 0:43,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1979Botyánszki Andrea 0:40,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Miklós Éva 0:58,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1950Gombkötőné Tóth Ilona 4/2100:49,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1976Nagy Júlia 4/36660:58,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1952Széll Katalin 4/2470:50,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1963Wolszky Ildikó dr. 4/34471:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Debreczeni Beáta 0:46,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1940Lukátsy Katalin 1:13,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1980Rozgonyi Eszter 0:42,6Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1974Szenczy Erzsébet 0:50,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1956Téli Éva 0:52,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1963Budai Mihályné 200551:00,5Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1975Rajki Józsefné 200670:59,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1988Rusznákné Nyíregyházki Kinga 200700:51,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1967Boncsóné Szalai Éva 24/10200:44,0Ferencvárosi Torna Club
HU1946Csenki Klára 60/34841:40,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1953Farkas Júlia 60/39990:57,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1975Losonczi Tímea 0:48,50BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1986Péterffy Renáta 37/31350:43,0Győri Zabolátlan SE
HU1990Hudáky Andrea 1:01,1Kis Tri
SK1968Kalinkova Katarina 0:49,0SKP Masters Kassa
HU1947Komáromi Mária 12141:18,46Pécsi Vörös Meteor Sportkör
SK1948Mrazova Erika 0:48,0SKP Masters Kassa
HU1984Sánta Csilla 39010:50,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1974Simon Ildikó 63/34800:42,0Herceghalom SE
HU1954Tóth Dénes Károlyné 36640:55,33Pécsi Vörös Meteor Sportkör
RS1960Vukicevic Anna 1:10,0Spartak Szabadka
HU1966Bögösné Nagy Edit 400260:48,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1978Musatics Lili 42/39540:50,5Pénzügyőr SE
HU1975B. Szücs Dóra 13/31030:42,50Törökbálinti Senior
HU1968Csikány Csilla dr. 13/5080:38,30Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 0:51,0Törökbálinti Senior
HU1982Nemes Szegedi Lilla 13/31300:51,0Törökbálinti Senior
HU1965Baloghné Solti Gyöngyi 41/4430:54,0Százhalombattai VUK SE
HU1965Farkasné dr.Patakfalvi-Vígh Katalin dr. 41/39250:53,0Százhalombattai VUK SE
HU1983Orbán Bernadett 0:45,0Százhalombattai VUK SE
HU1949Szanyi-Nagy Éva 41/40211:15,0Százhalombattai VUK SE
HU1974Tarjáni Regina 41/36180:43,0Százhalombattai VUK SE
HU1992Pecz Réka 64/36080:34,0Swim Life
HU1981Bérczi Zsófia 73/32210:42,70Újpesti Torna Egylet
HU1936Kenderfi Zsuzsa 75/511:16,0Budapesti Honvéd SE
HU1970Marosi Melinda 0:44,0Budapesti Honvéd SE
HU1961Kováts Ildikó dr. 70/16010:55,29Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1987Adorján Anna 0:50,0Iron Swim
HU1977Annus Nikoletta 66/38620:40,19Iron Swim
HU1978Papp Katalin 66/40250:44,0Iron Swim
HU1981Farkas Zsoltné Nagy Mariann 0:41,0Sun City Triathlon Team

100 m mellúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1946Kocsor Ferencné dr. 2:25,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1946Miklós Éva 2:16,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1949Németh Éva 2:59,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1976Nagy Júlia 4/36662:00,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1963Wolszky Ildikó dr. 4/34472:05,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1940Lukátsy Katalin 2:30,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1956Téli Éva 1:53,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1963Budai Mihályné 200552:24,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1966Gáll Jánosné 200461:59,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1975Rajki Józsefné 200672:20,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1969Mészöly Éva 24/39462:50,0Ferencvárosi Torna Club
HU1959Owolabi Gabriella 24/39482:40,0Ferencvárosi Torna Club
HU1952Tóth Ágnes Mária 24/40203:15,0Ferencvárosi Torna Club
HU1946Csenki Klára 60/34843:50,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1982Kalotai Zsuzsanna 60/34331:59,0Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület
HU1975Losonczi Tímea 1:47,0BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1990Hudáky Andrea 2:02,2Kis Tri
HU1947Komáromi Mária 12143:13,87Pécsi Vörös Meteor Sportkör
SK1948Mrazova Erika 1:48,0SKP Masters Kassa
HU1984Sánta Csilla 39011:50,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1954Tóth Dénes Károlyné 36642:08,83Pécsi Vörös Meteor Sportkör
RS1960Vukicevic Anna 2:51,0Spartak Szabadka
HU1966Bögösné Nagy Edit 400261:50,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1968Csikány Csilla dr. 13/5081:27,0Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 1:50,0Törökbálinti Senior
HU1982Nemes Szegedi Lilla 13/31301:50,0Törökbálinti Senior
HU1983Orbán Bernadett 1:40,0Százhalombattai VUK SE
HU1974Tarjáni Regina 41/36181:37,0Százhalombattai VUK SE
HU1992Pecz Réka 64/36081:14,5Swim Life
HU1981Bérczi Zsófia 73/32211:34,50Újpesti Torna Egylet
HU1936Kenderfi Zsuzsa 75/512:51,0Budapesti Honvéd SE
HU1978Takács Réka 56/36451:40,0Orvosegyetem Sport Club
HU1977Annus Nikoletta 66/38621:25,0Iron Swim
HU1978Papp Katalin 66/40251:40,0Iron Swim
HU1981Farkas Zsoltné Nagy Mariann 1:40,0Sun City Triathlon Team

200 m mellúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1946Miklós Éva 4:28,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1963Wolszky Ildikó dr. 4/34474:24,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1973Debreczeni Beáta 3:40,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1940Lukátsy Katalin 5:00,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1980Rozgonyi Eszter 3:32,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1974Szenczy Erzsébet 4:00,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1956Téli Éva 4:01,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1963Budai Mihályné 200555:12,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1970Szabó Éva Erzsébet 24/36894:10,0Ferencvárosi Torna Club
HU1986Péterffy Renáta 37/31353:05,0Győri Zabolátlan SE
HU1953Dernik Katalin 12055:20,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1947Komáromi Mária 12146:50,28Pécsi Vörös Meteor Sportkör
SK1948Mrazova Erika 3:56,0SKP Masters Kassa
HU1954Tóth Dénes Károlyné 36644:50,50Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1966Bögösné Nagy Edit 400263:55,0Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
HU1963Havasi Henriette 3:55,0Törökbálinti Senior
HU1983Orbán Bernadett 3:40,0Százhalombattai VUK SE
HU1992Pecz Réka 64/36082:44,0Swim Life
HU1981Bérczi Zsófia 73/32213:30,0Újpesti Torna Egylet
HU1936Kenderfi Zsuzsa 75/516:13,0Budapesti Honvéd SE
HU1974Bujna Lilla 77/9613:35,0Tovafutók SE
HU1965Mirea Mirela 77/17593:35,0Tovafutók SE
HU1979Gedó Andrea 70/14683:20,0Szegedi Deres Szenior és Tömegsport Egyesület
HU1977Annus Nikoletta 66/38622:59,0Iron Swim
HU1985Felföldi Viktória 66/32673:05,0Iron Swim
HU1978Papp Katalin 66/40253:30,0Iron Swim
HU1981Farkas Zsoltné Nagy Mariann 3:30,0Sun City Triathlon Team

50 m pillangóúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1989Bakony-Sallai Ágnes 0:33,0Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó és Vízilabda Club
HU1988Galgóczi Krisztina 0:32,0Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó és Vízilabda Club
HU1967Frits Ramóna 0:38,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1987Szepesi Nikolett 0:30,7Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1977Szűcs Jolán 0:34,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1977Tracsek Mónika 0:35,50Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1955Gondiné Lakatos Ildikó 1:00,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Juhászné Tóth Margit 0:45,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1956Pappné Dr Marik Sarolta 0:55,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1953Demkóné Balla Sarolta 4/13810:52,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1947Bocskai Zsófia 1:05,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1979Felvégi Zsuzsanna 0:34,75Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1980Rozgonyi Eszter 0:38,4Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1956Téli Éva 0:48,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1965Gonda Marina 74/11640:37,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1988Rusznákné Nyíregyházki Kinga 200700:51,0Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület
HU1967Boncsóné Szalai Éva 24/10200:38,0Ferencvárosi Torna Club
HU1975Losonczi Tímea 0:45,60BÁCSVÍZ Kecskeméti Vízmű Sport Club
HU1977Pataki Ágnes 37/30970:34,50Győri Zabolátlan SE
HU1986Péterffy Renáta 37/31350:35,0Győri Zabolátlan SE
HU1953Dernik Katalin 12051:05,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1993Fischl Ágnes 0:50,0Kis Tri
HU1943Gellér Józsefné 63/17850:55,70Herceghalom SE
HU1990Hudáky Andrea 0:55,0Kis Tri
SK1968Kalinkova Katarina 0:40,0SKP Masters Kassa
HU1992Leichtner Szilvia 0:52,0Kis Tri
SK1948Mrazova Erika 0:50,0SKP Masters Kassa
HU1974Simon Ildikó 63/34800:36,0Herceghalom SE
MX1993Armenta Fernanda 0:32,0Törökbálinti Senior
HU1975B. Szücs Dóra 13/31030:34,50Törökbálinti Senior
HU1993Fernanda Armenta Gaston Maria 13/39260:32,0Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 0:50,0Törökbálinti Senior
HU1974Tarjáni Regina 41/36180:36,0Százhalombattai VUK SE
HU1967Szurdoki Erika 0:49,31Budapesti Honvéd SE
HU1983Palczertné Molnár Enikő 71/35810:34,0BEAC Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Sportegyesület
HU1987Adorján Anna 0:50,0Iron Swim

100 m pillangóúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1977Tracsek Mónika 1:22,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1953Juhászné Tóth Margit 1:55,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1956Pappné Dr Marik Sarolta 2:20,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1947Bocskai Zsófia 3:30,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1979Felvégi Zsuzsanna 1:25,75Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1956Téli Éva 2:10,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1965Gonda Marina 74/11641:31,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1967Boncsóné Szalai Éva 24/10201:32,0Ferencvárosi Torna Club
HU1967Boncsóné Szalai Éva 24/10201:32,0Ferencvárosi Torna Club
HU1977Pataki Ágnes 37/30971:22,0Győri Zabolátlan SE
HU1953Dernik Katalin 12052:40,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1993Fischl Ágnes 2:30,0Kis Tri
HU1985Felföldi Viktória 66/32671:08,0Iron Swim

200 m pillangóúszás

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1969Cseszregi Henriett 3:26,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1950Zempléniné Kertész Zsusza 4:34,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1953Juhászné Tóth Margit 4:00,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1956Pappné Dr Marik Sarolta 4:40,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1973Debreczeni Beáta 3:45,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1983Palczertné Molnár Enikő 71/35813:08,0BEAC Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Sportegyesület
HU1985Felföldi Viktória 66/32672:28,0Iron Swim

200 m vegyes

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1969Cseszregi Henriett 3:20,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1967Frits Ramóna 3:25,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1956Pappné Dr Marik Sarolta 4:10,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1988Lengyel Stella 4/31183:52,0Debreceni Szenior Úszóklub
HU1947Bocskai Zsófia 5:15,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1952Palásti Katalin 4:13,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Virágos Éva 3:41,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1959Hajdú Judit 74/23503:50,0Arena Szenior Úszóklub Kaposvár
HU1940Graffjódy Eszter 110426:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1971Dr.Szokol Dianna 2:48,0Nyírsenior 97 SE
HU1967Boncsóné Szalai Éva 24/10203:30,0Ferencvárosi Torna Club
HU1993Fischl Ágnes 4:00,0Kis Tri
HU1990Hudáky Andrea 4:00,0Kis Tri
HU1984Sánta Csilla 39013:35,0Pécsi Vörös Meteor Sportkör
HU1974Simon Ildikó 63/34803:00,0Herceghalom SE
HU1968Csikány Csilla dr. 13/5082:43,0Törökbálinti Senior
HU1963Havasi Henriette 3:45,0Törökbálinti Senior
HU1967Várady Judit 13/33204:11,0Törökbálinti Senior
HU1981Bérczi Zsófia 73/32213:11,0Újpesti Torna Egylet
HU1974Bujna Lilla 77/9613:15,0Tovafutók SE
HU1965Mirea Mirela 77/17593:15,0Tovafutók SE
HU1983Palczertné Molnár Enikő 71/35812:56,0BEAC Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Sportegyesület
HU1978Takács Réka 56/36453:40,0Orvosegyetem Sport Club
HU1985Felföldi Viktória 66/32672:37,0Iron Swim

400 m vegyes

Szül.NévKat.IdőKlub
HU1973Balla Mónika 6:35,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1950Zempléniné Kertész Zsusza 9:20,0Budapesti Delfinek Szenior Úszóklub
HU1956Pappné Dr Marik Sarolta 10:00,0Békéscsabai Szenior Úszó Egyesület
HU1973Debreczeni Beáta 7:20,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1957Virágos Éva 9:30,0Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club
HU1940Graffjódy Eszter 1104211:00,0Egri Szenior Úszó Klub
HU1977Pataki Ágnes 37/30976:30,0Győri Zabolátlan SE
HU1974Simon Ildikó 63/34806:30,0Herceghalom SE
HU1983Palczertné Molnár Enikő 71/35816:30,0BEAC Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Sportegyesület
HU1987Adorján Anna 7:40,0Iron Swim
HU1985Felföldi Viktória 66/32675:25,0Iron Swim